Nejlepší prostředek
proti vráskám
Tyto otravné nedostatky

Vrásky je to označení pro záhyb v kůži, který vzniká stahováním pokožky, které se objevují na obličeji, krku, rukou a jiných částech těla. Objevují se v důsledku prasknutí a poškození pružných pojivových vláken kolagenu a elastinu, které jsou dvě nejdůležitější složky lidské kůže.

Proč vznikají vrásky?
Hlavním důvodem pro vznik vrásek je negativní vliv vnějšího prostředí
Sluneční záření přispívá k předčasnému stárnutí kůže

Významnou roli ve vzhledu vrásek ovlivňuje řada vnějších faktorů: dlouhodobé vystavení slunci a větru, teplotní výkyvy vzduchu, jeho přílišná suchost nebo vlhkost. Ve snaze zachovat mladistvost pleti je třeba se o ni i správně starat. Nevhodná kosmetika může mít horší vliv na pokožku než žádná péče.

Jak se vypořádat s vráskami?
Inovativní formule na vypořádání se s problémy stárnutí pleti

Běžné produkty na odstranění vrásek bojují proti vnějším projevům problém, Collamask se vyrábí pomocí vyspělých technologií, která umožňuje užitečným látkám pronikat do hlubších vrstev kůže, odstraňovat změny související s věkem, které mají vliv na důležité procesy omlazení a regenerace.

Hladká pleť
Bez nedostatků
ODSTRAŇENÍ PROBLÉMU ZEVNITŘ
Inovativní vývoj v Německu

Vrásky se mohou objevit v důsledku oslabené imunity, UV záření, přirozeného stárnutí pokožky, dehydratace, použití nekvalitní kosmetiky, jakož i nesprávného čištění pleti. Collamask odstraňuje vrásky bez ohledu na příčinu a vyřeší problém trvale.

Účinná úleva od vrásek
Před Během Po
Ochranné vlastnosti

Zahrnuje různé přísady na ochranu proti ultrafialovému záření, a biologicky aktivní prvky pro restrukturalizaci kožní tkáně.

Hluboké proniknutí

Collamask aktivuje přirozenou tvorbu kolagenu v hlubších vrstvách kůže, vrátí pokožce pružnost a rychle Vás omladí!

Jemná hydratace

Hydratuje pokožku, neucpává póry a zároveň nezpůsobuje nadměrnou aktivitu kožních žláz. Collamask neblokuje přístup kyslíku do buněk epidermis a zlepšuje krevní oběh v těchto oblastech.

Rovnováha

Kombinuje čištění, hydrataci, tonizaci a výživu pleti, což vede k rovnováze aktivity mazových žláz, odstraňuje dehydrataci.

ÚČINKY PŘI POUŽÍVÁNÍ

Pomáhá zabránit opětovnému vzniku vrásek tím, že obohacuje pokožku obličeje a krku širokým spektrem vitamínů, minerálů a aminokyselin.

Jak používat Collamask?
Individuální program na omlazení pleti

Chcete-li zvolit ten správný program pro omlazení pleti, je třeba určit umístění vrásek. Collamask odborníci prozkoumali všechny možné formy vrásek, a pro vaše pohodlí vytvořili jasné schéma.

Na základě dlouholetých klinických zkušeností, dermatologové Collamask dělí formy vrásek do tří typů: čelo, oblast kolem očí a nasolabiální oblast, z nichž každý má své vlastní charakteristiky.
Čelo

Vodorovné čáry, přímý důsledek našich výrazů obličeje. Říká se jim "alarmující", protože se objevují jako důsledek emocí jako je úzkost a vztek;

Před použitím
V průběhu používání
Po měsíci používání
Oblast kolem očí

"Vraní nohy" na vnějších koutcích očí. Jsou tvořeny v důsledku napětí očních svalů, například úsměvem. Vzhledem k tomu, že je kůže kolem očí velmi tenká, často jsou tam první viditelné vrásky, které vám dodávají unavený nebo negativní výraz.

Před použitím
V průběhu používání
Po měsíci používání
Nasolabiální oblast
Před použitím

Nasolabiální oblast - velké záhyby od křídel nosu ke koutkům úst; řetězec vrásek v okolí rtů - vertikální vrásky nad horním rtem, a někdy dokonce i ve spodní části; vrásky v koutcích úst.

V průběhu používání
Po měsíci používání
Rychle se zbavte vrásek pomocí Collamask - natrvalo
Rozdíl od tradičních systémů vyhlazení pleti

Typické produkty na odstranění vrásek mají vliv pouze na povrchové vrstvy kůže, takže jsou neúčinné, na rozdíl od Collamask

Collamask proniká do hlubších vrstev kůže, kde odstraňuje změny související s věkem, a nastartuje důležité procesy obnovy buněk a omlazení obličeje.

Collamask v krátké době vrací zpět pružnost pleti. Pokožka získává vnitřní elán, objeví se přirozený ruměnec, vrásky se vyhlazují, pokožka je hydratovaná a tónovaná a vypadá uvolněně.

Samostatná léčba
Collamask
VYHRAJETE BOJ NAD VRÁSKAMI
Nejlepší řešení pro vaši pokožku
Aktivní složky
Krém se skládá z bobulí kustovnice, lykopen, kyseliny hyaluronové, buněčných antioxidantů, které podporují obnovu kožních buněk a z komplexu minerálů.
Účinek
Díky mimořádně bohatému složení krém přispívá k dosažení stabilního výsledku, vrásky se nevracejí a pokud ano, jsou téměř neznatelné. Pleť obličeje a krku se stává hladká, pružná a plná vitální energie, v dobré kondici.
Pro koho je určen
Ženy s drobnými a velkými vráskami
Původní cena: 2600 Kč
Nová cena: 1300 Kč
Všechny poznatky německých odborníků v jednom balení krému
Collamask obsahuje
Aktivní forma vitaminu A

je přítomen ve všech maskách na obličej. Vitamín A snižuje aktivitu mazových žláz, vysušuje mastnou pleť, stahuje rozšířené póry, vyrovnává a vyhlazuje pokožku.

Draslík zvlhčuje pokožku.

zvlhčuje pokožku a chrání ji před vysoušením od předchozí složky.

Vitamín C

stimulátor imunity, antioxidant, chrání pokožku proti bakteriím.

Vitamín PP (B3)

Zlepšuje krev. Tento vitamín je nezbytný pro regeneraci buněk.

Vitamín K

podporuje syntézu pojivových tkání, pomáhá k vyhlazení pokožky.

Testování léčebných účinků Collamask
Důkazy o účinnosti omlazujících vlastností
Metoda analýzy výrobku
Čistá kultura Staphylococcus aureus byla umístěna v prostředí proteinu. Pak se na sterilní filtrační papír nanesl Collamask. Nakonec se destička obsahující vyšetřovány komponenty zahřeje na 37 ° C a ponechá po dobu 24 hodin.
Výsledky analýzy
Na základě výsledků lze vyvodit závěr, že Collamask má vysokou účinnost při použití. To je dáno především tím, že obsahuje vitaminy a minerály, stejně jako biotin, tyto látky jsou spojeny v molekule, a díky tomu pronikají do hlubších vrstev, dodávání živin do epidermis je velmi efektivní a tam dochází k omlazení pleti.
Testování krému proti vráskám Collamask
Zkušební metoda
Glycerin je základní součást mazu. Collamask a ostatní prostředky byly umístěny na kapku glycerolu a během 2 minut vidíme, jak dobře Collamask a ostatní prostředky pronikají dovnitř.
Výsledky testů
O dvě minuty později se kapka běžných prostředků stále drží na povrchu glycerinu, zatímco Collamask je rovnoměrně rozdělen po povrchu glycerolu, rychle rozpuštěný a díky tomu, že obsahuje sensitinogen, nedráždí kůži, což je důležité zejména pro citlivou pokožku.
Testování hydratačních vlastností
Zkušební metoda
Je zobrazený obsah vlhkosti v pokožce před a po použití. Před a po aplikaci prostředků se odebírají vzorky, který ukazuje na stupeň nasycení pokožky vlhkostí; tento test ukazuje, jak dobře Collamask zvlhčuje pokožku.
Ženy po celém světě doporučují
Recenze produktů Collamask
 • Jana Pávková, 56 let

  Podívejte se to, jak mnoho hodnocení má tento krém. A to z dobrého důvodu. Používám krém asi rok a nikdy jsem nelitovala, že jsem ho koupila on-line. Je mi 56 let. Ale věřte mi, vypadám o dost mladší. A musím, protože můj manžel je o 14 let mladší. Takže, milí přátelé, nešetřete na sobě.

 • Alena Petrová, 45 let

  Vždycky jsem vypadala mladší a byla jsem na to velmi hrdá. Po vážném onemocnění jsem měla deprese a nestarala jsem se o sebe, což ovlivnilo můj vzhled. Aby mě nějak podpořil, přítel mi nabídl práci v jeho společnosti. To zahrnovalo práci s lidmi a vzhled hraje významnou roli. Bylo nutné získat zpět atraktivní a mladistvý vzhled tak rychle, jak to bylo možné. Pomohl mi Collamask! Klienti, s nimiž jsem komunikovala si mysleli, že jsem o 10 let mladší!

 • Jana Pávková, 56 let

  Podívejte se to, jak mnoho hodnocení má tento krém. A to z dobrého důvodu. Používám krém asi rok a nikdy jsem nelitovala, že jsem ho koupila on-line. Je mi 56 let. Ale věřte mi, vypadám o dost mladší. A musím, protože můj manžel je o 14 let mladší. Takže, milí přátelé, nešetřete na sobě.

 • Alena Petrová, 45 let

  Vždycky jsem vypadala mladší a byla jsem na to velmi hrdá. Po vážném onemocnění jsem měla deprese a nestarala jsem se o sebe, což ovlivnilo můj vzhled. Aby mě nějak podpořil, přítel mi nabídl práci v jeho společnosti. To zahrnovalo práci s lidmi a vzhled hraje významnou roli. Bylo nutné získat zpět atraktivní a mladistvý vzhled tak rychle, jak to bylo možné. Pomohl mi Collamask! Klienti, s nimiž jsem komunikovala si mysleli, že jsem o 10 let mladší!

Nedávné hodnocení
Anna Kaiserová, 42 let
Po 30 se mi začaly objevovat vrásky a bylo jich více a více každý rok. Obrátila jsem se na kliniku, používala jsem drahé léky a postupy, ale jejich účinek nebyl trvalý. Hlavní výhodou tohoto produktu je jeho přístupnost. To je pro mě velmi důležité, umožňuje důsledně používat ten krém.
Olga Naumová, 34
Kamarádka mi poslala odkaz na internetové stránky a já jsem si objednala. Zpočátku jsem si nevšimla odlišnosti od běžných krémů (používala jsem pouze kosmetiku z lékárny). Ale ... teď uplynul měsíc. Tak krásná moje pleť nebyla nikdy! Vyhodila jsem veškerou další kosmetiku. Nejsem vůbec mastná! Všechny vrásky zmizely a nové se neobjevily!
Eliška Novotná, 38
Objednala jsem si měsíc před Novým rokem. Účinek je uspokojivý. Pokud to tak bude i nadále, myslím, že jsem si vybrala ten pravý krém. Děkuji. Doporučuji ženám po 35. roce věku
Objednat